
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Υψος | 32 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάθος | 12 cm |
| Εξουσία | 10 W |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 35 min |
| Χωρητικότητα δοχείου συλλογής | 0.1 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |