
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Бял, Черен |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Височина | 18.6 cm |
| Дължина | 12.7 cm |
| Дълбочина | 32.1 cm |
| Мощност | 1200 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.2 l |
| Време за затопляне | 3 min |
| Налагане на парата | 3 bar |
| Гаранция | 24 месеца |