
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Υψος | 18.6 cm |
| Μήκος | 12.7 cm |
| Βάθος | 32.1 cm |
| Εξουσία | 1200 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.2 l |
| Ώρα θέρμανσης | 3 min |
| Επιβολή του ατμού | 3 bar |
| Εγγύηση | 24 μήνες |