
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Inaltime | 18.6 cm |
| Lungime | 12.7 cm |
| Adancime | 32.1 cm |
| Putere | 1200 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.2 l |
| Timp de incalzire | 3 min |
| Presiune abur | 3 bar |
| Garanție | 24 luni |