- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пасатори |
|
| Цвят | Бял |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Чопър, Пасатор |
| Тип | Ръчен |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 500 W |
| Степен скорости | 1 + TURBO |
| Функции | Смесване, Разбиване, Приготвяне на супи |
| Включени аксесоари | Аксесоар за крем |
| Ключови характеристики | Подходящ за съдомиялна машина |
| Височина | 6.5 cm |
| Дължина | 37.5 cm |
| Тегло | 1.24 Kg |
| Ширина | 5.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |