- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пасатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Πολυκόφτης, Μίξερ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 500 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 + TURBO |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Προετοιμασία σούπας |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Аксесоар за крем |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 6.5 cm |
| Μήκος | 37.5 cm |
| Βάρος | 1.24 Kg |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |