- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пасатори |
|
| Culoare | Alb |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Chopper, Blender |
| Tip blender | Manual |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 500 W |
| Trepte de viteza | 1 + TURBO |
| Functii | Amestecare, Spargere, Pregătirea supelor |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru cremă |
| Caracteristici cheie | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 6.5 cm |
| Lungime | 37.5 cm |
| Greutate | 1.24 Kg |
| Lăţime | 5.5 cm |
| Garanție | 24 месеца |