- -81,31 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пасатори |
|
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Блендер, Чопър, Ръчен пасатор |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 12 V |
| Степен скорости | 2 |
| Функции | Пасиране, Рязане |
| Височина | 41 cm |
| Дължина | 7 cm |
| Дълбочина | 8 cm |
| Гаранция | 24 месеца |