- -81,31 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пасатори |
|
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Blender, Chopper, Blender manual |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 12 V |
| Trepte de viteza | 2 |
| Functii | Trecere, Tăiere |
| Inaltime | 41 cm |
| Lungime | 7 cm |
| Adancime | 8 cm |
| Garanție | 24 luni |