- -81,31 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пасатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ, Πολυκόφτης, Μπλέντερ χειρός |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 12 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Κοπή |
| Υψος | 41 cm |
| Μήκος | 7 cm |
| Βάθος | 8 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |