- Изчерпано
Капацитет 6 кг (сухо пране)
LED екранен дисплей
Електронен програматор
16 програми
Макс. 1200 об/мин.
Енергиен клас D
Регулируем термостат
Регулируем термостат
Бърза програма 15 мин
Дневна програма за пране 45 мин
Самобалансиращ се барабан
Почистване на барабана
Специални програми: Дънки, Спорт, Детски платове
Опции: Допълнително изплакване, Предпране, Отложен старт
Заключване за деца
Защита от прегряване
Барабан от неръждаема стомана (47,9 литра)
Полиплекс резервоар
Нетни размери: 400x610x875 мм (ДxШxВ)
Брутни размери: 490x690x895 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 60 кг
Тегло нето: 56 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с горно зареждане |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 6 Kg |
| Скорост на въртене | 1200 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при пране | 0 dB |
| Енергиен клас | D |
| Годишна енергийна консумация | 152 kWh |
| Ефективност при пране | Клас D |
| Програми за изпиране | Бърза програма |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Дълбочина | 40 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |