- Stoc epuizat
Капацитет 6 кг (сухо пране)
LED екранен дисплей
Електронен програматор
16 програми
Макс. 1200 об/мин.
Енергиен клас D
Регулируем термостат
Регулируем термостат
Бърза програма 15 мин
Дневна програма за пране 45 мин
Самобалансиращ се барабан
Почистване на барабана
Специални програми: Дънки, Спорт, Детски платове
Опции: Допълнително изплакване, Предпране, Отложен старт
Заключване за деца
Защита от прегряване
Барабан от неръждаема стомана (47,9 литра)
Полиплекс резервоар
Нетни размери: 400x610x875 мм (ДxШxВ)
Брутни размери: 490x690x895 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 60 кг
Тегло нето: 56 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с горно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | Alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1200 rpm |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 0 dB |
| Clasa energetică | D |
| Consumul anual de energie | 152 kWh |
| Eficiența spălării | Clasa D |
| Programe de spălare | Program rapid |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Adâncime | 40 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa D D |