- Χωρίς απόθεμα
Капацитет 6 кг (сухо пране)
LED екранен дисплей
Електронен програматор
16 програми
Макс. 1200 об/мин.
Енергиен клас D
Регулируем термостат
Регулируем термостат
Бърза програма 15 мин
Дневна програма за пране 45 мин
Самобалансиращ се барабан
Почистване на барабана
Специални програми: Дънки, Спорт, Детски платове
Опции: Допълнително изплакване, Предпране, Отложен старт
Заключване за деца
Защита от прегряване
Барабан от неръждаема стомана (47,9 литра)
Полиплекс резервоар
Нетни размери: 400x610x875 мм (ДxШxВ)
Брутни размери: 490x690x895 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 60 кг
Тегло нето: 56 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с горно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1200 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 0 dB |
| Ενεργειακή κλάση | D |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 152 kWh |
| Απόδοση πλυσίματος | Κατηγορία D |
| Προγράμματα πλύσης | Γρήγορο πρόγραμμα |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 16 |
| Βάθος | 40 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |