- -33,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с горно зареждане |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7.5 Kg |
| Скорост на въртене | 1200 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 80 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас C от гама A до G |
| Функции | Отложен старт, Инверторен мотор, LED дисплей |
| Защитни функции | Защита от деца |
| Нива на скорост при центрофугиране | 4 |
| Програми за изпиране | Вълна |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Нива температура | 6 |
| Височина | 87.5 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дълбочина | 61 cm |
| Дължина на кабела | 1.45 м |
| Тегло | 56 Kg |
| Гаранция | 5 години |