- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с горно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | Alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7.5 Kg |
| Viteza de rotație | 1200 rpm |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 80 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica C din gama A la G |
| Funcții | Start intarziat, Invertor Motor, Display LED |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor |
| Niveluri de viteză de rotire | 4 |
| Programe de spălare | Lana |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Nivelurile de temperatură | 6 |
| Înălţime | 87.5 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 61 cm |
| Lungimea cablului | 1.45 m |
| Greutate | 56 Kg |
| Garanție | 5 ani |