- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с горно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7.5 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1200 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 80 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση C από το εύρος A έως G |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Μοτέρ inverter, Οθόνη LED |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Επίπεδα ταχύτητας στυψίματος | 4 |
| Προγράμματα πλύσης | Μαλί |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 16 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 6 |
| Υψος | 87.5 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 61 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,45 μ |
| Βάρος | 56 Kg |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |