- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1200 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Брой хора | 4 човека, 3 човека |
| Ниво на шум при центрофуга | 80 dB |
| Slim | Да |
| Енергиен клас | Енергиен клас D от гама A до G |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас C |
| Годишна енергийна консумация | 69 kWh |
| Капацитет сушилня | 7 Kg |
| Функции | Отложен старт, Допълнително изплакване, Заключване за деца, Drum Clean, LED дисплей |
| Защитни функции | Заключване за деца |
| Времетраене таймер | 3 h, 9 h, 6 h |
| Програми за изпиране | Памук, Синтетика, Изплакване, Деликатна, Еко 40-60, Центруфуга, Самопочистваща, Памук 60°, Памук 40°, Ежедневна употреба 30°, Памук 90°, Ежедневно изпиране 45', Ежедневно изпиране 15', Памук 20° |
| Брой програми за изпиране | 23 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 40 cm |
| Тегло | 61 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |
| Продължителност на ECO програмата | 3.28 h |
| Гаранция | 60 месеца |