- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1200 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Αριθμός των ανθρώπων | 4 άτομα, 3 άτομα |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 80 dB |
| Λεπτός | Ναι |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση D από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία Γ |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 69 kWh |
| Χωρητικότητα στεγνωτηρίου | 7 Kg |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Επιπλέον ξέβγαλμα, Κλείδωμα για παιδιά, Drum Clean, Οθόνη LED |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Κλείδωμα για παιδιά |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 3 h, 9 h, 6 h |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Συνθετικά, Πλύση, Λεπτή, Eco 40-60, Στύψιμο, Αυτοκαθαριζόμενο, Βαμβάκι 60°, Βαμβάκι 40°, Καθημερινή χρήση 30°, Βαμβάκι 90°, Καθημερινή πλύση 45', Καθημερινή πλύση 15', Βαμβάκι 20° |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 23 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Βάρος | 61 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |
| Διάρκεια του προγράμματος ECO | 3.28 h |
| Εγγύηση | 60 μήνες |