- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1200 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Numărul de persoane | 4 persoane, 3 persoane |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 80 dB |
| Subţire | DA |
| Clasa energetică | Clasa energetica D din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa C |
| Consumul anual de energie | 69 kWh |
| Capacitate uscător | 7 Kg |
| Funcții | Start intarziat, Extra clătire, Blocarea copiilor, Drum Clean, Display LED |
| Funcții de protecție | Blocarea copiilor |
| Durata temporizatorului | 3 h, 9 h, 6 h |
| Programe de spălare | Bumbac, Sintetică, Clătire, Delicat, ECO 40-60, Centrifuge, Auto-curățare, Bumbac 60°, Bumbac 40°, Zilnic 30°, Bumbac 90°, Spalare zilnica 45', Spalare zilnica 15', Bumbac 20° |
| Numărul de programe de spălare | 23 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Greutate | 61 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa D D |
| Durata programului ECO | 3.28 h |
| Garanție | 60 luni |