- -138,05 €
- Изчерпано

- Капацитет на пране (kg): 9.00
- Обороти на центрофуга (об./мин.): 1400
- Програми пране: 15
- Таймер за отложен старт: Да
- Дисплей: LCD
- Active Care
- Предно зареждане
- Неплъзгащи се крачета
- Механичен/Дигитален контрол
- Инверторен мотор: Да
- Годишна енергийна консумация: 49 kWh
- Клас: А
- Ефикастност при центрофугиране: Клас В
- Ниво на шума центрофугиране (dB): 76
- Кратка програма, min: 30
- Защита от деца
- Показване на оставащото време
- Steam Hygiene
- Steam Refresh
Размери:
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 61 см
- Цвят: Сребрист
- Дължина на кабела: 1.2 метра
- Тегло: 72.3 Kg
- Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Капацитет на пране (kg): 9.00
- Обороти на центрофуга (об./мин.): 1400
- Програми пране: 15
- Таймер за отложен старт: Да
- Дисплей: LCD
- Active Care
- Предно зареждане
- Неплъзгащи се крачета
- Механичен/Дигитален контрол
- Инверторен мотор: Да
- Годишна енергийна консумация: 49 kWh
- Клас: А
- Ефикастност при центрофугиране: Клас В
- Ниво на шума центрофугиране (dB): 76
- Кратка програма, min: 30
- Защита от деца
- Показване на оставащото време
- Steam Hygiene
- Steam Refresh
Размери:
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 61 см
- Цвят: Сребрист
- Дължина на кабела: 1.2 метра
- Тегло: 72.3 Kg
- Гаранция: 24 месеца
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Сребрист |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Механичен |
| Капацитет на зареждане | 9 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A до G |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас B |
| Годишна енергийна консумация | 49 kWh |
| Времетраене бърза програма | 30 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 61 cm |
| Дължина на кабела | 1.2 м |
| Тегло | 72.3 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |