- -138,05 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 9 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κλάση Β |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 49 kWh |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 30 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 61 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,2 μ |
| Βάρος | 72.3 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |