- -138,05 €
- Stoc epuizat

- Capacitate de spalare (kg): 9,00
- Viteza de centrifugare (rpm): 1400
- Programe de spalare: 15
- Temporizator de pornire intarziata: Da
- Display: LCD
- Ingrijire activa
- Incarcare frontala
- Picioare antiderapante
- Control mecanic/digital
- Motor invertor: da
- Consum anual de energie: 49 kWh
- Clasa a
- Eficienta de centrifugare: clasa B
- Nivel de zgomot la centrifugare (dB): 76
- Program scurt, min: 30
- Protectie fata de copii
- Arata timpul ramas
- Igiena cu abur
- Reimprospatare cu abur
dimensiuni:
Inaltime: 85 cm
Latime: 60 cm
Adancime: 61 cm
- Culoare: Argintiu
- Lungime cablu: 1,2 metri
- Greutate: 72,3 Kg
- Garantie: 24 luni
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Capacitate de spalare (kg): 9,00
- Viteza de centrifugare (rpm): 1400
- Programe de spalare: 15
- Temporizator de pornire intarziata: Da
- Display: LCD
- Ingrijire activa
- Incarcare frontala
- Picioare antiderapante
- Control mecanic/digital
- Motor invertor: da
- Consum anual de energie: 49 kWh
- Clasa a
- Eficienta de centrifugare: clasa B
- Nivel de zgomot la centrifugare (dB): 76
- Program scurt, min: 30
- Protectie fata de copii
- Arata timpul ramas
- Igiena cu abur
- Reimprospatare cu abur
dimensiuni:
Inaltime: 85 cm
Latime: 60 cm
Adancime: 61 cm
- Culoare: Argintiu
- Lungime cablu: 1,2 metri
- Greutate: 72,3 Kg
- Garantie: 24 luni
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | Argint |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital, Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 9 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa B |
| Consumul anual de energie | 49 kWh |
| Durată program rapid | 30 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 61 cm |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Greutate | 72.3 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |