- -40,90 €
- Изчерпано

РАЗМЕРИ:
Височина: 85.0 cm
Широчина: 59.5 cm
Дълбочина: 61.6 cm
ПРОГРАМИ:
Синтетика
Вълна
Изплакване + центрофуга
Центрофуга + изцеждане
Пара - освежаване
Памук
Eco 40-60
20°C
- Вид инсталация : Свободностоящ
- Регулируеми неплъзгащи се крачета
- Вид зареждане : Предно зареждане
- Максимален капацитет в кг при цикъл на пране : 9
- Максимален капацитет в кг при цикъл на пране/сушене : 7
- Цвят : Бял
- Цвят на вратата : Сребристо
- Тегло (кг) : 75.8
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

РАЗМЕРИ:
Височина: 85.0 cm
Широчина: 59.5 cm
Дълбочина: 61.6 cm
ПРОГРАМИ:
Синтетика
Вълна
Изплакване + центрофуга
Центрофуга + изцеждане
Пара - освежаване
Памук
Eco 40-60
20°C
- Вид инсталация : Свободностоящ
- Регулируеми неплъзгащи се крачета
- Вид зареждане : Предно зареждане
- Максимален капацитет в кг при цикъл на пране : 9
- Максимален капацитет в кг при цикъл на пране/сушене : 7
- Цвят : Бял
- Цвят на вратата : Сребристо
- Тегло (кг) : 75.8
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Сребрист |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg, 9 Kg |
| Скорост на въртене | 1600 rpm |
| Вид пералня | Със сушилня |
| Енергиен клас | D |
| Годишна енергийна консумация | 246 kWh |
| Среден разход на вода за година | 12400 l |
| Ефективност при пране | Клас D |
| Капацитет сушилня | 7 Kg |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 61.6 cm |
| Тегло | 75.8 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |