- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg, 9 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1600 rpm |
| Τύπος ρούχων | Με στεγνωτήριο |
| Ενεργειακή κλάση | D |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 246 kWh |
| Μέση κατανάλωση νερού ανά έτος | 12400 l |
| Απόδοση πλυσίματος | Κατηγορία D |
| Χωρητικότητα στεγνωτηρίου | 7 Kg |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 61.6 cm |
| Βάρος | 75.8 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |