- -40,90 €
- Stoc epuizat

DIMENSIUNI:
Inaltime: 85,0 cm
Latime: 59,5 cm
Adâncime: 61,6 cm
PROGRAME:
Sintetice
Val
Clătire + centrifugare
Centrifugare + stoarcere
Abur - răcoritoare
Bumbac
Eco 40-60
20°C
- Tip de instalare: De sine stătător
- Picioare antiderapante reglabile
- Tip de încărcare: Încărcare frontală
- Capacitate maxima in kg in timpul unui ciclu de spalare: 9
- Capacitate maximă în kg pentru ciclul de spălare/uscare: 7
- Culoare albă
- Culoarea ușii: argintiu
- Greutate (kg): 75,8
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

DIMENSIUNI:
Inaltime: 85,0 cm
Latime: 59,5 cm
Adâncime: 61,6 cm
PROGRAME:
Sintetice
Val
Clătire + centrifugare
Centrifugare + stoarcere
Abur - răcoritoare
Bumbac
Eco 40-60
20°C
- Tip de instalare: De sine stătător
- Picioare antiderapante reglabile
- Tip de încărcare: Încărcare frontală
- Capacitate maxima in kg in timpul unui ciclu de spalare: 9
- Capacitate maximă în kg pentru ciclul de spălare/uscare: 7
- Culoare albă
- Culoarea ușii: argintiu
- Greutate (kg): 75,8
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | Argint |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital, Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg, 9 Kg |
| Viteza de rotație | 1600 rpm |
| Tipul de rufe | Uscător |
| Clasa energetică | D |
| Consumul anual de energie | 246 kWh |
| Consumul mediu de apă pe an | 12400 l |
| Eficiența spălării | Clasa D |
| Capacitate uscător | 7 Kg |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 61.6 cm |
| Greutate | 75.8 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |