- Изчерпано
Капацитет 6 кг (сухо пране)
Контролен панел със светодиоди
Електронен програматор
23 програми
Макс. 1000 об/мин.
Енергиен клас Е
Регулируем термостат
Енергиен клас: E
Програма ЕКО 40-60
Бързи програми: 15/30/45 мин
Самобалансиращ се барабан
Почистване на барабана
опция "без притискане".
Антипенителен контрол
Защита от прегряване
Заключване за деца
Отварящ се люк при 180°C
Барабан от неръждаема стомана (39,5 литра)
Полиплекс резервоар
Нетни размери: 595x400x850 мм (ДxШxВ)
Брутни размери: 655x500x885 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 54 кг
Тегло нето: 52 кг
Гаранция: 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 6 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при пране | 50 dB |
| Енергиен клас | E |
| Годишна енергийна консумация | 152 kWh |
| Ефективност при пране | Клас E |
| Програми за изпиране | Памук |
| Брой програми за изпиране | 23 |
| Дълбочина | 60 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |