- Stoc epuizat
Капацитет 6 кг (сухо пране)
Контролен панел със светодиоди
Електронен програматор
23 програми
Макс. 1000 об/мин.
Енергиен клас Е
Регулируем термостат
Енергиен клас: E
Програма ЕКО 40-60
Бързи програми: 15/30/45 мин
Самобалансиращ се барабан
Почистване на барабана
опция "без притискане".
Антипенителен контрол
Защита от прегряване
Заключване за деца
Отварящ се люк при 180°C
Барабан от неръждаема стомана (39,5 литра)
Полиплекс резервоар
Нетни размери: 595x400x850 мм (ДxШxВ)
Брутни размери: 655x500x885 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 54 кг
Тегло нето: 52 кг
Гаранция: 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 50 dB |
| Clasa energetică | E |
| Consumul anual de energie | 152 kWh |
| Eficiența spălării | Clasa E |
| Programe de spălare | Bumbac |
| Numărul de programe de spălare | 23 |
| Adâncime | 60 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |