- Χωρίς απόθεμα
Капацитет 6 кг (сухо пране)
Контролен панел със светодиоди
Електронен програматор
23 програми
Макс. 1000 об/мин.
Енергиен клас Е
Регулируем термостат
Енергиен клас: E
Програма ЕКО 40-60
Бързи програми: 15/30/45 мин
Самобалансиращ се барабан
Почистване на барабана
опция "без притискане".
Антипенителен контрол
Защита от прегряване
Заключване за деца
Отварящ се люк при 180°C
Барабан от неръждаема стомана (39,5 литра)
Полиплекс резервоар
Нетни размери: 595x400x850 мм (ДxШxВ)
Брутни размери: 655x500x885 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 54 кг
Тегло нето: 52 кг
Гаранция: 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 50 dB |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 152 kWh |
| Απόδοση πλυσίματος | Κατηγορία Ε |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 23 |
| Βάθος | 60 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |