- -17,84 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Скорост на въртене | 0 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Slim | Да |
| Функции | Система за лесен достъп |
| Защитни функции | Система за безопасност |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 60 cm |