- -17,84 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Viteza de rotație | 0 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Subţire | DA |
| Funcții | Sistem pentru acces ușor |
| Funcții de protecție | Sistem de siguranță |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 60 cm |