- -17,84 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Λεπτός | Ναι |
| Λειτουργίες | Система за лесен достъп |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Σύστημα ασφαλείας |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 60 cm |