- -35,79 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Сив, Сребрист, Черен |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на зареждане | 9 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 72 dB |
| Slim | Не |
| Програми за сушене | Вълна, Деним, Outdoor, Кърпи, Детски артикули |
| Функции | Инверторен мотор, Таймер, Bubble Soak, LED дисплей, Защита от деца |
| Защитни функции | Защита от деца |
| Технологии | EcoBubble |
| Програми за изпиране | Памук, Вълна, Деликатни, Синтетика, Ризи, Eco, Деним, Спално бельо, Hygiene Steam, Outdoor, Изплакване + центрофугиране, Програма цветни, Drain/Spin, Drum Clean, Intense Cold, Тихо измиване, Ежедневно пране, смесено 40°, Cloudy day, Спортно оборудване |
| Брой програми за изпиране | 22 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Гаранция | 24 месеца |