- -35,79 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | gri, Argint, Negru |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 9 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 72 dB |
| Subţire | Nu |
| Programe de uscare | Val, Denim, Outdoor, Prosoape, Articole pentru copii |
| Funcții | Invertor Motor, Temporizator, Bubble Soak, Display LED, Protecția împotriva copiilor |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor |
| Tehnologii | EcoBubble |
| Programe de spălare | Bumbac, Val, Delicat, Sintetică, Cămăși, Eco, Denim, Sleepwear, Hygiene Steam, Outdoor, Clătire + centrifugare, Programul de culori, Drain/Spin, Drum Clean, Intense Cold, Spălat, Ежедневно пране, смесено 40°, Cloudy day, Echipament sportiv |
| Numărul de programe de spălare | 22 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Garanție | 24 luni |