- -35,79 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Γκρι, Ασημένιο, Μαύρο |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα φόρτισης | 9 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 72 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Προγράμματα στεγνώματος | Μαλί, Деним, Outdoor, Кърпи, Детски артикули |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, Χρονοδιακόπτης, Bubble Soak, Οθόνη LED, Προστασία από παιδιά |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Τεχνολογία | EcoBubble |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Μαλί, Λεπτό, Συνθετικά, Ризи, Eco, Деним, Спално бельо, Hygiene Steam, Outdoor, Изплакване + центрофугиране, Програма цветни, Drain/Spin, Drum Clean, Intense Cold, Тихо измиване, Ежедневно пране, смесено 40°, Cloudy day, Спортно оборудване |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 22 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |
| Εγγύηση | 24 μήνες |