- -86,92 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 9 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 72 dB |
| Slim | Не |
| Програми за сушене | Eco |
| Функции | Инверторен мотор, LED дисплей, Eco режим |
| Защитни функции | Защита от деца |
| Технологии | Инверторен мотор, Система за предотвратяване на преливане |
| Програми за изпиране | Еко памук, 14 |
| Брой програми за изпиране | 14 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Гаранция | 24 месеца |