- -86,92 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 9 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 72 dB |
| Subţire | Nu |
| Programe de uscare | Eco |
| Funcții | Invertor Motor, Display LED, Mod ECO |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor |
| Tehnologii | Invertor Motor, Sistem de prevenire a suprapunerii |
| Programe de spălare | Eco bumbac, 14 |
| Numărul de programe de spălare | 14 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Garanție | 24 luni |