- -86,92 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 9 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 72 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Προγράμματα στεγνώματος | Eco |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, Οθόνη LED, Eco mode |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Τεχνολογία | Μοτέρ inverter, Система за предотвратяване на преливане |
| Προγράμματα πλύσης | Еко памук, 14 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 14 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |
| Εγγύηση | 24 μήνες |