- -61,36 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Материал на кухината | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 9 Kg |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Функции | Инверторен мотор, Таймер, LCD дисплей, Stop & Add |
| Технологии | Active Care, Парно освежаване, Отложен старт |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60.5 cm |
| Тегло | 76 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |