- -61,36 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Υλικό κοιλότητας | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 9 Kg |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A+++ έως D |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, Χρονοδιακόπτης, οθόνη LCD, Stop & Add |
| Τεχνολογία | Active Care, Парно освежаване, Καθυστερημένη έναρξη |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60.5 cm |
| Βάρος | 76 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |