- -61,36 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Material cavitate | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 9 Kg |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A+++ pana la D |
| Funcții | Invertor Motor, Temporizator, LCD, Stop & Add |
| Tehnologii | Active Care, Incalzi, Start intarziat |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60.5 cm |
| Greutate | 76 Kg |
| Garanție | 24 luni |