- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на зареждане | 10 Kg |
| Скорост на въртене | 1600 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Със сушилня |
| Ниво на шум при пране | 80 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас E от гама A до G |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас A |
| Консумация на енергия - стандартна програма | 4.14 kWh |
| Програми за сушене | Вълна |
| Капацитет сушилня | 7 Kg |
| Ниво на шум при сушене | 80 dB |
| Брой програми за сушене | 3 |
| Функции | Инверторен мотор, Центрофугиране, Таймер за отлагане, Сушене |
| Технологии | 6th Sense, FreshCare + |
| Нива на скорост при центрофугиране | 1600 |
| Програми за изпиране | Вълна, Дънки, Смесени |
| Времетраене бърза програма | 30 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 60.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.2 м |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Консумация на енергия / 100 измивания | 59 kWh |
| Гаранция | 24 месеца |