- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα φόρτισης | 10 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1600 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Με στεγνωτήριο |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 80 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση E από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία Α |
| Κατανάλωση ενέργειας - τυπικό πρόγραμμα | 4.14 kWh |
| Προγράμματα στεγνώματος | Μαλί |
| Χωρητικότητα στεγνωτηρίου | 7 Kg |
| Επίπεδο θορύβου κατά το στέγνωμα | 80 dB |
| Αριθμός προγραμμάτων στεγνώματος | 3 |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, Центрофугиране, Таймер за отлагане, Στέγνωμα |
| Τεχνολογία | 6th Sense, FreshCare + |
| Επίπεδα ταχύτητας στυψίματος | 1600 |
| Προγράμματα πλύσης | Μαλί, Дънки, Смесени |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 30 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 60.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,2 μ |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 59 kWh |
| Εγγύηση | 24 μήνες |