- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 10 Kg |
| Viteza de rotație | 1600 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Uscător |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 80 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica E din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa A |
| Consum de energie - program standard | 4.14 kWh |
| Programe de uscare | Val |
| Capacitate uscător | 7 Kg |
| Nivelul de zgomot în timpul uscării | 80 dB |
| Numărul de programe de uscare | 3 |
| Funcții | Invertor Motor, Centrifugare, Întârzierea temporizatorului, Uscare |
| Tehnologii | 6th Sense, FreshCare + |
| Niveluri de viteză de rotire | 1600 |
| Programe de spălare | Val, Blugi, Amestecat |
| Durată program rapid | 30 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 60.5 cm |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Consum de energie / 100 de spălări | 59 kWh |
| Garanție | 24 luni |