- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Сив |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 6 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Годишна енергийна консумация | 151 kWh |
| Брой програми за изпиране | 15 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 59.7 cm |
| Дълбочина | 49.7 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |
| Гаранция | 24 месеца |