- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 151 kWh |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 15 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 59.7 cm |
| Βάθος | 49.7 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |
| Εγγύηση | 24 μήνες |