- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | gri |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Consumul anual de energie | 151 kWh |
| Numărul de programe de spălare | 15 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 59.7 cm |
| Adâncime | 49.7 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa D D |
| Garanție | 24 luni |