- -25,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял, Сив |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 g |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Брой хора | 4 човека, 3 човека |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Slim | Да |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A до G |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас B |
| Функции | Отложен старт, Предпране, Заключване, Заключване за деца |
| Защитни функции | Прекъсване на програмата |
| Времетраене таймер | 24 h |
| Нива на скорост при центрофугиране | 6 |
| Програми за изпиране | 16 |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Нива температура | 6 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 49.5 cm |
| Тегло | 60 g |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Консумация на енергия / 100 измивания | 43 kWh |
| Гаранция | 60 месеца |