- -25,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb, gri |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital, Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 g |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Numărul de persoane | 4 persoane, 3 persoane |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Subţire | DA |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa B |
| Funcții | Start intarziat, Preempt, Lacăt, Blocarea copiilor |
| Funcții de protecție | Întrerupeți programul |
| Durata temporizatorului | 24 h |
| Niveluri de viteză de rotire | 6 |
| Programe de spălare | 16 |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Nivelurile de temperatură | 6 |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 49.5 cm |
| Greutate | 60 g |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Consum de energie / 100 de spălări | 43 kWh |
| Garanție | 60 месеца |