- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 g |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Αριθμός των ανθρώπων | 4 άτομα, 3 άτομα |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Λεπτός | Ναι |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κλάση Β |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Πρόπλυση, Заключване, Κλείδωμα για παιδιά |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Διακοπή του προγράμματος |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 24 h |
| Επίπεδα ταχύτητας στυψίματος | 6 |
| Προγράμματα πλύσης | 16 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 16 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 6 |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 49.5 cm |
| Βάρος | 60 g |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 43 kWh |
| Εγγύηση | 60 месеца |