- -33,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял/Черен |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Капацитет на зареждане | 8 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при пране | 76 dB |
| Функции | Отложен старт, Регулируема температура, Добавяне на дрехи по време на програма, LED дисплей, Регулиране на скоростта на въртене, Защита от деца |
| Технологии | BLDC мотор |
| Програми за изпиране | 14 |
| Брой програми за изпиране | 14 |
| Височина | 85.5 cm |
| Ширина | 53 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Консумация на енергия / 100 измивания | 47.3 kWh |
| Гаранция | 60 месеца |